Tente sistemleri ve modelleri

Açılır ve kapanır tente modelleri arasında en çok kullanılan mafsallı tenteler. Kol yuvalarında çelik halatlı gergi sistemi vardır, bu prensip ile çalışan ve dış alanlarda kullanılabilen dayanıklı bir sistem olarak yer alır. Uzun ömürlü yapısı ile beraber bu sistemler her türlü mekana uyum sağlamaktadır.

Açılır Kapanır Tente Modelleri

Kafe ve restoranlarla beraber konutların bahçe ve teras bölgelerinde de kullanılmaktadır. Özel kumaşları sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından sizleri korumaktadır. Bununla beraber kış aylarında yağmurun ve olumsuz hava şartlarından sizleri korumaktadır. Çalışma sırasında açılır kapanır mafsallı tente modelleri ses çıkarmamaktadır.

İşletmelerin en büyük sorunları arasında yer alan sigara yasağı bu tür alanların karlılığını ciddi anlamda etkileyebilirsiniz. Bununla beraber insanların açık havada oturma ve vakit geçirme istekleri düşünüldüğü zaman bu sistemlerin gerekliliği daha fazla ön planda bulunmaktadır. İşletmeler arasındaki rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Bu anlamda müşterilerin isteklerini göz önünde tutan pek çok işletme farklı hizmetleri devreye sokmaktadır. Raylı tente modelleri üzerinde kullanılacak kapama sistemleri ile kapalı mekan oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mekanlarınız yaz aylarında açık bir ortam ortaya çıkarırken kış aylarında tamamen kapalı bir ortam durumuna dönüşmektedir. Açılır kapanır tente modelleri dört mevsim kolayca kullanılmaktadır.

Uzun Ömürlü Tente Sistemleri

Gergi sistemleri her türlü hava koşulları içerisinde kolaylıkla kullanılabilen dayanıklı bir uygulamadır. Uzun ömürlü yapısı ve her türlü mekana uyum sağlayabilmesi ile işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Açılır kapanır tente modelleri geniş alanları kapatmak için en ideal çözümlerde bir tanesidir. Açılır kapanır tente modelleri tamamen alüminyum profillerden tasarlanmaktadır. Alüminyum profillerin içerisinden taşıyıcı tekerlekler kullanılarak ileriye doğru açılmaktadır. Otomatik Raylı Tente, yazın ve kışın kullanım imkanı sunan özel tasarımlardır. Açılır kapanır tente sistemleri en dayanıklı tente modeli olarak bilinmektedir.

Kumandalı Tente Modelleri

Uzaktan kumanda ile açıp kapatabileceğiniz kumandalı tente modelleri arasından mekanınıza en uygun olan tente modelini seçebilirsiniz.

Mekanınızı Fonksiyonelleştiren Kumandalı Tente Modelleri

Kumandalı tente modelleri sabit ve hareket ettirilemeyen ya da manuel olarak kullanılabilen tente modellerinin aksine mekanınıza fonksiyonellik getiren tente modelleridir. Tek bir tuş ile tenteyi açıp kapatabilir ya da tenteyi istediğiniz açıklık mesafesine getirebilirsiniz. Özellikle ani yağmur gibi öngörülemez hava durumlarında kumandalı tente sistemlerimiz oldukça kısa bir sürede tentenin kapanmasını sağlayarak mekanınızın zarar görmesini engelleyecektir.

Kaliteli ve Dayanıklı Kumandalı Tente Modelleri

Kumandalı tente modelinin otomatik açılıp kapanan sisteminden, tentenin brandasına kadar her malzemesinin kaliteli malzemelerden seçilmiş olması gerekir. Aksi takdirde tentenin ömrü kısa olacak ve verdiğiniz para boşa gidecektir. Kumandalı tentelerimizin mekanizmasından tasarımına, kumandanın fonksiyonel özelliklerine kadar her ince ayrıntıyı düşündüğümüz kumandalı tente modellerimiz son derecede kalitelidir. Kullandığımız kaliteli malzemeler ve tente teknolojisini yakından takip ederek hazırladığımız tente sistemleri ile son derecede dayanıklı bir tente sistemine sahip olabilir ve uzun yıllar boyunca tentenizi hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Örneğin tentelerimizin brandasında kullandığımız kumaşların UV ışınlarına karşı dayanıklı olmasına özen gösteriyor ve böylelikle güneş nedeniyle tente örtüsünün hemen zarar görmesinin önüne geçiyoruz.

Aynı şekilde mekanizmayı tasarlarken statik yükü göz önünde bulunduruyor ve kar, yağmur, rüzgar gibi hava durumlarına karşı dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

Kumandalı Tente Fiyatları

Kumandalı tente modellerimizi ürünlerimizin kalitesine kıyasla oldukça ekonomik fiyatlardan size sunmaktayız. Kumandalı tente modellerimiz dilerseniz körüklü, kasetli, pergola gibi pek çok farklı tente modelinde kullanılabilmektedir. Bu nedenle bizim ile iletişime geçerek satın almayı düşündüğünüz tente modeli hakkında bilgi verebilir ve size net bir kumandalı tente fiyatı teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek