İzmir mafsallı tente

İzmir Mafsallı Tente

Geniş kullanım alanına sahip olan tente modelleri özellikle gölgelik yapmak amacıyla tercih edilmektedir. Kaliteli ve pratik kullanımı nedeniyle tercih edilecek olan mafsallı tente sistemleri ihtiyaç duyulabilecek her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Belirlenecek ölçüler üzerinden gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları ile kullanılacak olan alana uygun şekilde hazırlanması sağlanmaktadır. Açılır kapanır özelliği ihtiyaç duyulabilecek her durumda tentenin kapatılarak veya açılarak kullanılmasını sağlamaktadır.

Eklem anlamına gelen mafsal kelimesinden türetilmiş adı ile bir çok mekana estetik bir görünüm, zenginlik katan mafsallı tente, en çok tercih edilen tente modellerinin başında gelmektedir. Neredeyse her türlü mekana uyum sağlaması, şık görüntüsü ve ekonomisi kullanıcıların ilk tercihi olmasının sebebidir. 4 mevsim kullanım kolaylığı, gerektiğinde açılıp gerekmediğinde kapatılabilmesi de tabi ki ayrı bir tercih sebebi.

İşletmeler içinse öncelikle temizliğinin kolay olması, ön saçaklarına marka, logo basılabilmesi mafsallı tentelerin farklı bir güzelliğidir. İşletmeler bu sayede tabela masrafından kurtulup reklamlarını da yapabilirler. Restaurant, kafe veya barlar sıcak, güneşli günlerde müşterilerini güneş ışıklarından korurken, mağaza sahipleri vitrinlerinde bulunan ürünlerini koruyabilir.

Tente 2,5 metreden 6 metreye varan genişliklerde, öne doğru ise 20cm’den 3 metreye varan açılım ölçüleriyle üretilebilir. Bu geniş ölçü seçeneği sayesinde tek bir tente ile maksimum gölgelendirme alanı sağlanabilir. Sağlam mekanizmaları ve kumaşları sayesinde yukarıda belirttiğimiz gibi 4 mevsim kullanım imkanı vardır.

Mafsallı tente imalatında kullanılan alüminyum enjeksiyon bağlantı ekipmanları ve parçaları sayesinde çok uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bu sebepledir ki en çok market tentesi, kafe tentesi, restaurant tentesi, çiçekçi tentesi, dondurmacı tentesi gibi çok farklı işletmeler severek tercih eder. Uzun ömürlü yapısı sayesinde tente masrafını minimum dereceye kadar düşürmektedir.

Mafsallı tente hem kumaş bakımından çok farklı renk seçenekleri sunarken, alüminyum iskeleti ise istenilen renklerde boyanabilir. Bu geniş renk skalası ile yüzlerce farklı renk olasılığı meydana getirilebilir. Bu sayede neredeyse her mekanın konseptine uygun imalat yapılması mümkün olur. Mafsallı tente kumaşı, hem yerli hemde isteğe bağlı olarak ithal tercih edilebilir. Mafsallı tente ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Mafsallı Tente Fiyatları

Farklı şekillerde hazırlanacak olan tente modelleri için belirlenecek olan fiyat seçenekleri değişmektedir. Ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet almak isteyenler mafsallı tente fiyatları konusunda Efor Tente ile yapacakları görüşmeler dahilinde detaylı bilgi alabilirler. Yapılacak olan görüşmeler sırasında kullanacağınız alan için belirlenecek olan ölçüler üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde hazırlanacak olan tenteler uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

Mafsallı Tente Modelleri

Pratik kullanımının yanı sıra birbirinden farklı desenlerde hazırlanacak olan mafsallı tente modelleri özellikle dış alanlarda dekorasyon üzerinde de etkili olmaktadır. Seçmiş olduğunuz modeller üzerinden gerçekleştirilecek olan imalat çalışmaları ile hazırlanacak olan tenteler istediğiniz alanda yapılacak montaj çalışmalarının ardından kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Farklı modelleri karşılaştırarak tercihini belirlemek isteyen kullanıcılar site üzerinden yapacakları incelemeler dahilinde firmanın hazırlamış olduğu birbirinden farklı modeller hakkında bilgi alabilirler. İzmir Tente olarak mafsallı tente dışında sabit tente, körüklü tente gibi modellerin imalatı da mevcuttur.

Mafsallı Tente İmalatçıları

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmakta olan tente sistemleri açılır kapanır özelliği sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Gerekli olabilecek her durumda kapatılarak güvenli şekilde konumlandırılması sağlanabileceğini gibi ihtiyaç duyulacak durumlarda açma sistemi üzerinden açılarak kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Güvenilir hizmet almak isteyenler için mafsallı tente imalatçıları arasında kesintisiz hizmet sağlamakta olan firma her talebinizi karşılamaya devam etmektedir.

Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek