Mafsallı çiçekçi tentesi

Çiçekçi dükkanlarının ön kısmında hem dekoratif hem de kullanışlılık açısından mafsallı çiçekçi tentesi kullanılmaktadır. Manuel ya da otomatik olarak çeşitli modelleri bulunan bu mafsallı tenteler firmamız tarafından uygun fiyatlarla temin edilmektedir.

Mafsallı tente, bir binadaki giriş noktasının üzerine yerleştirilen ilave bir çıkıntıdır. Bununla birlikte, bu tente türü, sert rüzgarlardan ve yağmurdan korunmak için kendi içine katlanmasına izin veren bir mekanizmaya da sahiptir. Bir kapı veya pencere olsa da, güneş ışığına maruz kalabilecek herhangi bir yer bir tenteyi koymak için en uygun yerdir. Sundurmalar ve verandalar ayrıca sert ve sıcak güneşin gün içinde rahatsız edici hale gelmesini önleyeceğinden, geri çekilebilir bir tenteyi kullanmak için mükemmel yerlerdir.

Üst düzey tenteler az sayıda şirket tarafından imal edilmektedir. Bu tenteler diğer firmaların ürünlerine karşın daha uzun ömürlü ve yedek parça sıkıntısı yaşanmayan modellerdir. Yüksek kaliteli bu tentelerin ortak özelliği kullanılan mekana kattıkları zenginlik ve çok uzun yıllar sorunsuz kullanılmalarıdır.

Mafsallı Çiçekçi Tentesi Fiyatları

Mafsallı tentelerin fiyatları modele ve boyuta göre değişiklik göstermektedir. Tentelerde kullanılan kumaşların kalitesi, otomatik ya manüel olması da fiyatları doğrudan etkileyen unsurların başında geliyor.

Tüm bu hususlar birlikte değerlendirildiğinde en uygun mafsallı çiçekçi tentesi fiyatları firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Ödeme kolaylıkları ile birlikte en kaliteli tentelere sizler de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Mafsallı Çiçekçi Tentesi Modelleri

İşletmenize en uygun tente modelleri Efor Tente güvencesiyle sizlere sunuluyor. Geniş model seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ve anında uygulayabilirsiniz. Dükkanınız ile uyumlu bir dekoratif tente arıyorsanız yüzlerce model arasından bulmanız hiç de zor olmayacaktır.

Çiçekçi tentelerinde kullanılan özel kumaşların pek çok rengi ve deseni bulunuyor. Güneş ve yağmur gibi doğa olaylarına karşın son derece dayanıklı olan tenteler sayesinde gölgelendirmeye sadece bir kere yatırım yapmanız yeterli olacaktır.

Mafsallı Çiçekçi Tentesi İmalatçıları

Çiçekçi dükkanınız için güzel bir tente modeli arıyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Zira çiçekçi tentesi imalatçıları arasında önde gelen Efor Tente kaliteli ve hesaplı hizmetleriyle biliniyor. Sizler de bu hizmetlerimizden istifade edebilir ve işletmenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Firmamız alanında yıllardan beridir güvenle hizmet veriyor. Bu nedenle herhangi bir tereddüt yaşamadan garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Böylelikle bir defa yatırım yapacak ancak sağlam yapacaksınız. İlerleyen yıllarda başınıza gelmeyecek olan sorunlar da işletmenizin kar hanesine artı olarak yazılacaktır. O halde sizler de tereddüt etmeden sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek