Yazlık tente modelleri

Sizlere sunduğumuz yazlık tente modelleri ile mekanlarınızı yazın güneşten en iyi şekilde koruyarak serin gölgelik alanlar yaratabilirsiniz. Mafsallı Tente, Pergola Tente, Körüklü Tente gibi modellerimiz güneşle aranıza girerek koruma sağladığı gibi şık ve estetik görüntüsü ile de komşularınızı kıskandırabilir.

Yazlık Tente Nedir?

Tenteler genel olarak yağmurdan ve güneşten koruma sağlamaktadır. İmal ettiğimiz ürünlerde rüzgarı da göz ardı etmeyerek bu doğa olayında da maksimum verim sağlayacak tente üretimini yapmaktayız. Yazın tentelerin koruma amacı daha çok güneşe yönelik olmakta ve yazlık tente modelleri ile güneşten en iyi şekilde korumanın sağlanması ve böylelikle serin ve gölgelik alanların yaratılmasına imkan tanınmaktadır. Yazlık tente kalın ve güneş ışığı ve özellikle de güneşin zararlı ışınlarını geçirmeyecek yapıda ve nitelikte olması gereken tente kumaşlarından imal edilmektedir. Bu tente kumaşları ithal ürünlerdir (İspanyol) kumaşlar pamuk barındır. Nitelik olarak serin tutmasının sebebi budur. Bu da genel olarak akrilik apre ile işlenmiş, kalın, ışık geçirmeyen ve su su iticilik özelliği olan tente kumaşları ile sağlanmaktadır. Yine ince bir yapıya sahip olmak ile birlikte son derecede sağlam ve güneş ışığını izole eden polyester branda ile imal edilen mafsallı tente modellerimiz de bulunmaktadır.

Yazlık Tente Modelleri Nelerdir?

Yazlık tente modelleri genel olarak tüm tente modellerine uyarlanabilen tente modelleridir. Genel olarak tenteler dört mevsim kötü hava koşulları ve güneşten koruma sağlayacak şekilde üretildikleri için alacağınız herhangi bir tente modelimiz de sizlere güneşe karşı etkili bir koruma sağlayacaktır. Yazlık tente modeli tercih eden kişiler daha çok yaz mevsimi ile uyumlu desenlere ve tasarıma sahip tente modelleri tercih etmektedir. Siz de yazlık tente modelinizi seçtikten sonra dilediğiniz tasarıma ve desene sahip olan tente modelimize karar verebilirsiniz.

Yazlık Tente Fiyatları Nedir?

Yazlık tente modelinizi seçerken dilerseniz sabit, dilerseniz manuel ya da otomatik mekanizmaya sahip olan tente modelini seçebilirsiniz. Mafsallı, körüklü, pergola, motorlu raylı tente ve diğer tente modellerimiz arandan mekanınıza uygun özellikte olan tente modelini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz model ile birlikte bize ulaştığınızda ekonomik yazlık tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek