Mafsallı kasap tentesi

Mafsallı Kasap Tentesi

Tente Kullanımı

Ülkemizde mevsimsel şartların sürekli değişiklik göstermesi pek çok müşterimizin tente kullanımı için tente modellerimizi tercih etmesini sağlamaktadır.

Tente Kullanımının Avantajları

Tente kullanıp kullanmamakta kararsız kalıyorsanız gelin size tente modelleri ve avantajları hakkında bilgi verelim:

  • Tente kullanımı mekanlarınızı yaz kış dış etkilerden koruyarak korunaklı hale getirir.
  • Görsel yönden ister ev, ister iş yeri vb. mekanlar olsun daha hoş ve şık bir görünüm sağlar. Mekanınızın dekorasyonu ve ambiyansı ile uyumlu olacak şekilde tente modelleri seçebilir ve böylelikle mekanınızın dekorunun iyice ön plana çıkmasını ve mekanla bütünleşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kolay kullanıma sahip olan tente modellerimiz pratik bir şekilde tentenizi kullanmanızda yardımcı olur. Özellikle kumandalı, sensörlü ve motorlu tente modelleri uzaktan bir kumanda ya da kendiliğinden tentenin örtülmesini sağlar. Aynı zamanda tente modelleri kullanımı bakımından dayanıklı iç malzeme ve pratik tasarımımız en kısa sürede tentenin kapanmasını sağlayacaktır.
  • Güvenliği ve konforu en iyi şekilde size sağlayan tente modellerimiz mekanlarınızı korur ve sıcaklık – soğukluk bakımından dış ortamın hava koşullarının olumsuz etkisini minimuma indirir. Hem kış hem yaz dönemi terasınızda, restoranınızda ve iş yerinizde dışarıda keyif alarak vakit geçirmenizi sağlar.
  • Sigara kullanımının iç mekanlarda yasak olması dış mekanlarda tente kullanarak müşterilerinize sigara içebilecekleri bir mekan yaratmanızda size yardımcı olur. Böylelikle hem yaz hem kış pek çok müşteri tente sistemi kullanan sigara içebileceği mekanlara öncelik verir.

Tente Fiyatları

Tente kullanmaya karar verdiyseniz tente modellerimizi inceleyebilirsiniz. Hem beklentilerinize hem de mekanınızın özelliklerine hitap eden tente modelini tercih edebilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra bizim ile iletişime geçebilir ve hem tente modelimiz hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir hem de tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tente Kumaşları

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek