Karavan tentesi

Karavan Tentesi

Hayatı yaşamak isteyenlerin tercihi olan karavanlar için özel olarak ürettiğimiz karavan tentesi sayesinde her yerde kendinize bir oturma alanı yaratabilirsiniz. Manzaraya karşı içeceğini yudumlamak isteyenler karavanı çekip, tentesini açıp keyif yapabilecektir. Minimalist tarzın simgesi olan karavanlar için küçük ancak kullanışlı bir tente yeterlidir.

Mafsallı tentelerde eklem olarak anılan kollar mevcuttur. Bu kolların kapanıp açılması ile tenteniz açık ya da kapalı olarak ayarlanacaktır. Kapanan tente oldukça az yer kaplayacağı için karavanlarda kullanıma uygundur.

Farklı araçlara uygun karavan tentesi boyutlarımız bulunmaktadır. Daha uzun bir tatil için mükemmel olan ve ilave alanı sağlayan ürünlerimiz ile keyfinize keyif katabileceksiniz. Aracınıza monte edilecek tente sayesinde ayrıca aracınızın değerini arttıracaksınız.

En lüks karavan tatilinde, tam boyutlu bir tente ile güçlü güneş ışıklarından ve rüzgardan korunurken açık havada güzel bir gölgeniz olacaktır. Bu lüks tentelerimiz araçlarınızın boyutlarına göre özel olarak üretildiğinden her türlü araca uygulanabilir. Çok yönlü modellerimiz ile karavan içindeki yaşam alanı dışında ayrı bir yaşam alanına daha sahip olursunuz.

Karavan Tentesi Fiyatları

Karavanlar küçük ancak elverişli alanlar sağladığı için tentenizi de bu şekilde tasarlıyoruz. Size engel olmayan, yer kaplamayan, kolaylıkla açılıp kullanılan tente ile her yerde açık havanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Karavan tente fiyatları değişiklik gösterse de en uygun fiyatları size sunuyoruz. Fiyat performans dengesi ile göz kamaştıran ürünler sayesinde avantajlı bir alışveriş yapacaksınız. Fiyat öğrenmek için tente yaptırmak istediğiniz yerin ölçü ve fotoğraflarını göstererek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Karavan Tentesi Modelleri

Karavan tenteleri oldukça küçük ve şirin tentelerdir. Ancak işlevsel olarak önemi büyüktür. Karavanınızı bir deniz ya da göl kenarına çektiğinizde tentenizi açarak altında pek çok faaliyet yapabilirsiniz. Bu yüzden tentenin iyi bir gölgelik sağlaması gerekir. Tente seçimi yaparken bu tür ihtiyaçlarınızı gözeterek model seçebilirsiniz.

Mafsallı karavan tente modelleri için size pek çok seçenek sunuyoruz. Tamamı kaliteli olan ürünler arasından renk, kumaş ve desen seçimi yapabilirsiniz.

Karavan Tentesi İmalatçıları

Tente almak için mutlaka firmamızla görüşmeli, sonra karar vermelisiniz. Mafsallı tente imalatçıları arasında öne çıkan firmamız sizin için kaliteyi ucuza sunacaktır. Bu alanda profesyonel olarak çalıştığı için ihtiyacınıza en uygun olan, kullanışlı ve dayanıklı tenteye sahip olacaksınız.

Mevsimlik konaklayan kampçılar için ideal olduğu gibi ayrıca son derece uygun fiyatlı tentelerimiz mevcuttur. Ürettiğimiz tente modellerimizin dayanıklılığı kullanılan yedek parça ve kumaşlarımızdan gelmektedir.

Hemen Ara
WhatsApp Destek