Dondurmacı tentesi

Dondurmacı Tentesi

Mafsallı tente sistemleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Pek çok alanda kullanılan bu sistemler oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Dondurmacı tentesi dar manevra alanlarında kolayca kullanılabilir. Farklı noktalara hareket eden bu ürün bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Mafsallı Dondurmacı Tentesi Fiyatları

Mafsallı dondurma işletmesi tenteleri hava şartlarına dayanıklı ve su geçirmez özelliğine sahiptir. Model türüne göre farklı mafsallı tenteler yer almaktadır. Ebat durumlarına göre göre dondurmacı tentesi fiyatları değişim gösterebilir. Bu yüzden uzman bir firmadan fiyat teklifi almanız gerekir.

Dondurmacı Tentesi Modelleri

Dondurmacı tentesi modellerinin sıklıkla tercih edilmesinin nedeni kolay kullanımı ve teknolojik yapısıdır. Satın alınan tente sistemleri uzun süreli kullanılmak istenir. Bu nedenle tente seçimi konusunda mutlaka güvenilir firmalardan destek almalısınız. Tentenin kaliteli ve yıpranmaz malzemeden yapılması kullanıcılar için büyük bir önem taşımaktadır. Son dönemlerde kullanımı yaygın hale gelen tentelerin farklı alanlarda da kendisini göstermesi modellerin çeşitli olmasını sağlamıştır. Algida mafsallı tenteler kullanım kolaylığı sayesinde ilgi toplamaya devam ediyor.

Dondurmacı Tentesi İmalatçıları

Ölçüleri ve açılır kapanır özellikleri sayesinde algida mafsallı tenteler sağlam ve aşınmaz malzemeden yapılır. Mafsallı dondurmacı tentesi imalatçıları ile iletişime gerek kaliteli tente sistemlerini satın almak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz. Algida tente sistemleri konusunda bir çok firmaya hizmet verdik. Gıda devinin bir çok şubesine mafsallı tente sistemlerimizi yaptık. Mafsallı tente üretimi gerçekleştiren firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına yönelik tente sistemlerini ekonomik fiyatlardan sunuyor. Bizimle iletişime geçerek sizde tente modelleri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Tente modellerimiz ihtiyacınıza göre yeniden şekilleniyor. Sizi dinliyor ve mekanınıza en uygun algida mafsallı tente sistemini yapıyoruz.

Tente Fiyatları

Tente kullanmaya karar verdiyseniz tente modellerimizi inceleyebilirsiniz. Hem beklentilerinize hem de mekanınızın özelliklerine hitap eden tente modelini tercih edebilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra bizim ile iletişime geçebilir ve hem tente modelimiz hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir hem de tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tente Kumaşları

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek