Fırıncı tentesi

Fırınınızın vitrinini güneş ışınlarından korumak, mekanın dış görüntüsünü estetik bir hale getirmek için kullanabileceğiniz mafsallı veya sabit tenteler ile müşterilerinizin gözündeki kaliteniz artacaktır. Fırın vitrinlerinde sergilenen gıdaların bozulmaması için özellikle sıcak yaz günlerinde direkt güneş ışıklarından korumak gerekir. Vitrininizi kapatamayacağınız için yapabileceğiniz en kolay uygulama bir tenteci ile anlaşıp tente yaptırmak olacaktır. Fırınlar için özel olarak imal ettiğimiz mafsallı fırın tentesi modelimiz ile sizde mekanınızı ve vitrininizi zararlı güneş ışıklarından koruyabilirsiniz.

Mafsallı Fırın Tentesi Boyutları

  • Tente genişliği tek parça olarak 2,5 metre ile 6 metreye kadar olabilmektedir.
  • Tentenin açılan kanatları en fazla 3 metredir.
  • 45 dereceye kadar eğim verilebilmektedir.

Mafsallı Fırın Tentesi Yedek Parçaları

  • Tente ön kornej yüksek kalitede elektro statik fırın boyalı alüminyum profil.
  • Tente sarma borusu kanallı galvaniz boru.
  • Tente taşıyıcıları 40x40x2 mm yüksek mukavemette elektro statik fırın boyalı demir profil.

Mafsallı Fırın Tentesi Kumaş Seçenekleri

Müşteri isteğine göre polyester branda, yerli akrilik kumaş, fabrika tarafından uzun yıllar solmazlık garantili ithal Avrupa akrilik kumaş seçenekleri mevcuttur. Polyester brandadan üretilen tente modelleri kışın karlı ve yağmurlu havalarda asla su geçirmezler. Akrilik kumaşlar normal yağmurlara dayanabilir ama aşırı yağışlı havalarda su geçirebilir.

Fırın Tentesi Fiyatları

Tente kullanmaya karar verdiyseniz tente modellerimizi inceleyebilirsiniz. Hem beklentilerinize hem de mekanınızın özelliklerine hitap eden tente modelini tercih edebilirsiniz. Tercihinizi yaptıktan sonra bizim ile iletişime geçebilir ve hem tente modelimiz hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir hem de tente fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tente Kumaşları

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek