İzmir tente modelleri

Farklı tente modelleri, özel projeleriniz için uygun fiyatlı arayışlarınız için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Market tentesi, balkon tentesi, çiçekçi tentesi, dükkan tentesi, kafe tentesi gibi farklı mekanlara uygun modellerimiz, uygun fiyat ve kaliteli hizmet için doğru adrestesiniz.

Bir yapının genelde dış duvarına, balkonuna veya penceresine monte edilmiş güneşten korunmak için kullanılan bir gölgelendirme sistemine tente denir. Genellikle polyester kumaştan imal edilse de kullanım alanına bağlı olarak akrilik kumaşlarda tercih edilmektedir. Sabit, körüklü, mafsallı, motorlu, çift taraflı olarak farklı tente modelleri mevcuttur. Açılır kapanır tente modelleri gergi sistemi ile çalışan ve dış alanlarda kullanılabilen dayanıklı bir sistem olarak yer alır. Uzun ömürlü yapısı ile beraber bu sistemler her türlü mekana uyum sağlamaktadır.

Tente, kafe ve restoranlarla beraber konutların bahçe ve teras bölgelerinde de kullanılmaktadır. Özel kumaşları sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından sizleri korumaktadır. Bununla beraber kış aylarında yağmurun ve olumsuz hava şartlarından da sizleri korumaktadır. Çalışma sırasında açılır kapanır tente modelleri ses çıkarmamaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına yönelik mafsallı tente, körüklü tente, çift açılır tente, sabit tente ve kamelya tente modelleri üretmekteyiz. Üreticiden tüketiciye en uygun fiyatlı tente modellerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Tente, yağmurlu havalarda yağmur suyunu geçirmez, güneşli havalarda güneş ışıklarının zararlı etkilerinden korur, kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun olarak imal edilir. Tente modelleri farklı olsa da kullanılan tente yedek parçaları alüminyum malzemeleri, çelik konstrüksiyonları, destek elemanları, hareketli ve taşıyıcı parçaları uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanılabilecek kalitededir.

İzmir Tenteci firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına yönelik farklı tente modelleri, ekonomik ve kaliteli tenteler üretmektedir. Tente Nedir? Tenteci ne iş yapar? Evet, merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt vererek, sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında bilgilendiriyoruz. Bizimle iletişime geçerek tente tamiri, tente çeşitleri ve tente modellerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İşletmelerin en büyük sorunları arasında yer alan sigara yasağı bu tür alanların karlılığını ciddi anlamda etkileyebilirsiniz. Bununla beraber insanların açık havada oturma ve vakit geçirme istekleri düşünüldüğü zaman bu sistemlerin gerekliliği daha fazla ön planda bulunmaktadır. İşletmeler arasındaki rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Bu anlamda müşterilerin isteklerini göz önünde tutan pek çok işletme farklı hizmetleri devreye sokmaktadır. Tente modelleri üzerinde kullanılacak kapama sistemleri ile kapalı mekan oluşturabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mekanlarınız yaz aylarında açık bir ortam ortaya çıkarırken kış aylarında tamamen kapalı bir ortam durumuna dönüşmektedir. Açılır kapanır tente modelleri dört mevsim kolayca kullanılmaktadır.

Gergi sistemleri her türlü hava koşulları içerisinde kolaylıkla kullanılabilen dayanıklı bir uygulamadır. Uzun ömürlü yapısı ve her türlü mekana uyum sağlayabilmesi ile işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Açılır kapanır tente modelleri geniş alanları kapatmak için en ideal çözümlerde bir tanesidir. Açılır kapanır tente modelleri tamamen alüminyum profillerden tasarlanmaktadır. Alüminyum profillerin içerisinden taşıyıcı tekerlekler kullanılarak ileriye doğru açılmaktadır. Otomatik Raylı Tente, yazın ve kışın kullanım imkanı sunan özel tasarımlardır. Açılır kapanır tente sistemleri en dayanıklı tente modeli olarak bilinmektedir.

Tentelerde Katlanabilirlik ve Model Seçimi

Fonksiyonellik konusunda da kullanım alanı yaygın hale gelen katlanır tente modelleri bahçelerde, kafeteryalarda ve restoranlarda kullanılmaktadır.

Tentelerde katlanabilirlik ve model seçimi önemlidir. Açılan ve kapanan raylı sistemleri her mevsim kullanılmaktadır. İşletmelerin dış mekanlarını dört mevsim kullanılabilir hale getiren bu sistemler kapalı mekan konforuna kavuşturmaktadır. Bahçeler içerisinde güneş ya da yağmur gibi dış etkilerden koruyan bir ortam yaratarak estetik ve konforlu dış mekanlar oluşturmaktadır. Bu ürünler marka bilinirliği konusunda da yardımcı olmaktadır.

Tente Modeli Seçimi

Tente seçimi sırasında ilk dikkat edilecek konular arasında bahçe ya da balkonunuzun açık alanlarına dikkat etmeniz gerekir. Bu genişliğe uygun şekilde tasarlanmış olan boyutlarda sabit ya da hareketli tentelerden yararlanabilirsiniz. Hareketli tente sistemlerinin açık alanlar içerisinde iyice sabitlenmiş olması gerekir. Rüzgar esmesi nedeniyle tente üzerinde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu problemleri yaşamamak adına açık alanların boyutlarına göre tente modellerinden yararlanabilirsiniz.

Farklı tasarımlarda tente modelleri yer almaktadır. Bu sistemler arasından tente modelini seçeceğinizi bilmiyorsanız uzmanlardan destek alabilirsiniz. Tente seçiminde maliyet durumuna da dikkat etmelisiniz. Sizde bütçenize göre modellerden yararlanabilirsiniz. Katlanabilir tente modelleri üzerinde profilin yarıdan katlanarak kapanması gerekir. Bu sistemler tek tarafa doğru açılır. Sarmal tente sistemlerinde tente modellerinin kumaşı ya da naylon örtüsü kullanılır. Balkon ve teraslar üzerinde bu sistemler kullanılabilmektedir. Eğim ayarlı düzenlenmiş olan tente modelleri ise güneşin ışınlarının geliş açılarına göre eğiminin ayarlandığı türlerden bir tanesidir. Güneşin rahatsız edici etkilerinden korumak için geliş açısına göre eğimi ayarlayabilirsiniz. Bazı tente modelleri istediğiniz zaman taşıma işlemi sunarak farklı bir noktaya ürünü götürmenizi sağlamaktadır. Bu özelliği ile bahçenizde tenteyi istediğiniz noktalara kolayca götürebilir ve ürünü kullanabilirsiniz.

Tente Çeşitleri Nelerdir?

Amacı aynı olan, ancak farklı malzeme ve sistem üzerinden yapılan tenteler çok sayıda var. Geniş bir yelpazede olan bu işlemler, sizin avantajlı şekilde açık alanları kullanmanızı sağlar. Göz önünde bulundurduğunuz avantajlar ile hangi çeşidi yaptırmak istediğiniz yönünde hareket edebilirsiniz. Yapılacak olan alanı da göz önünde bulundurmanız halinde seçim son derece kolay olacaktır.

Kullanılan Malzemeye Göre Tente Çeşitleri

 • Branda Tente
 • Demir – Bakır gibi sağlam malzemelerden oluşan tenteler
 • Mafsallı Tente
 • Körüklü Tente
  Gibi seçenekler üzerinden tente yapıyoruz. Sizin ihtiyacınız olan hangisi ise direkt olarak o tentenin seçilmesini sağlayarak yapım aşamasını kolaylaştırabilirsiniz. Bu durumda kısa süre içinde yapım tamamlanarak, avantajlı şekilde açık alanların kullanımını sağlamanız mümkündür.

Sisteme Göre Tente Çeşitleri

 • Hareketli Tente
 • Sabit Tente
  Yapım aşamasından önce tente kullanımının sizin için rahat olması açısından bu özelliği de değerlendirmeniz önerilir. Neden mi? Yapılan alana göre hareketli ya da sabit olması son derece önemli. Bunu dikkate alarak tente seçimini yapmanız avantajlı olacaktır.

Tente Kullanım Alanları

 • Bahçelerde, ev balkonlarında, teraslarda kullanımı olabilir.
 • Restoran, cafe, çay bahçesi gibi alanlara yapılabilir.
 • Kapı önlerine küçük basit tenteler oluşturulabilir.
  Yukarıda verilen alanlara tente yapılması halinde, açık alanın kullanımı çok daha avantajlı olacaktır. Tente kullanım alanları kapsamında en çok kullanımı olanın mekanlar için olduğunu söyleyebiliriz. Ancak siz de yaz kış sorun yaşamadan balkonunuzu kullanmak için tente yaptırabilirsiniz. Mafsallı tente olması durumunda direkt olarak balkonun yan kısımlarında da korunması sağlanacak olduğundan, avantajlı şekilde tente kullanımı olabilir.

Tente Avantajları

Tente çeşidine göre elde edeceğiniz avantaj farklı olabilir. Ancak genel olarak tente yaptırmanız durumunda, mevsimsel olarak balkonun kullanılması durumunun önüne geçeceksiniz. Yaz kış balkonunuzda herhangi bir sorun yaşamadan eşyalarınızın durması mümkün olabilir. Aynı şekilde teras ya da daha geniş alanların mevsimden korunması açısından tente yapılabilir. Tente seçiminizin doğru olması halinde kolay şekilde tente kullanımı mümkün olacaktır.

Mafsallı Tente Avantajları: Tentenin hareketli olması istediğini zaman açıp kapama hakkını size tanır. Bu durumda güneş çıkması durumunda sadece belli bir alana kadar kapatma fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Sadece güneşin olduğu kısım için tentenin açılması sağlanabilir. Mafsallı tente yaptırmak istemeniz durumunda sunmuş olduğumuz profesyonel hizmeti değerlendirin. Bu alanda uzman olan deneyimli kişiler aracılığı ile en iyi sistem üzerinden yapım tamamlanacaktır.

Sabit Tente Avantajları: İstediğiniz tente çeşidi sabit tente de olabilir. Sabit tente branda olarak yapılarak, aslında kolay kullanım sunar. Tek dikkat etmeniz gereken, sabit tente için kullanımın mevsime uygun olması. Buna dikkat edildiği sürece kolay şekilde kullanım mümkün olacaktır.
Körüklü Tente Avantajları: En büyük avantajınız aynı zamanda kenarları da koruma. Bunun için yapılan özel yan bölümler olacaktır. Eğer yan kısımların da rüzgarı kesmesi gibi bir amacınız varsa direkt olarak bu tente çeşidini değerlendirebilirsiniz.

Uygun Fiyatta Tente Avantajı

En büyük avantajlarınız arasında tente yapımının geniş bir yelpazede sunularak, aslında farklı fiyatlar ile sizlere ulaştırılması yer alıyor. Bu durumda tente avantajları dahilinde, ekonomik ödemeler yaparak tente yaptırmak yer alır. Mümkün olan en uygun fiyatlardan vermiş olduğumuz hizmetimiz, sizin rahat şekilde hizmet talep etmenizi sağlıyor. Piyasanın altında olan fiyatlar sayesinde, direkt olarak tente yapımını talep edebilirsiniz.

İndirimli Tenteler;
Belirlenmiş olan indirimler, aldığınız hizmet ve fiyat arasında başarılı bir ilişki olmasını sağlar. Karşılaştırma yaparak fiyat performans ilişkisi üzerinden hizmet alabilirsiniz. Fırsatları kaçırmadan uygun olan fiyatlar ile istediğiniz tente çeşidinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İzmir Tente Tamiri

Sadece tente yapımı değil, yapım aşamasından sonra farklı nedenler ile zarar görmüş olan tentenin tamir edilmesi de yapılıyor. Bu durumda zarar görmüş olan alanın incelenmesini yapılarak, direkt olarak tamir edilmesi sağlanıyor. Tente tamiri için iletişime geçmeniz durumunda, en kısa süre içinde tentenin onarılması sağlanacaktır.

Tente Tamiri İletişim

Hizmetimiz kapsamında olan tente tamiri için iletişime geçebilirsiniz. Sunulan iletişim bilgileri üzerinden ekip üyelerimize hangi çeşit tentenin zarar gördüğünü söyleyin. Ardından direkt olarak tente tamirinin yapılması için uygun tarih belirlenecek ve en kısa süre içinde tamirin tamamlanması sağlanacak.

Hızlı ve güvenli hizmet için bağlantı kurun.

İzmir Tente Fiyatları

Peki, tente tamiri için belirlenmiş olan fiyatlar neler? Tamirin ne tür tente için yapılacağı, tentenin ne şekilde zarar görmüş olduğu, tente malzemesi gibi pek çok kriter üzerinden tamir için fiyatın belirlenmesi sağlanacaktır. En uygun fiyatların sunulması halinde, alacağınız kaliteli ve güvenli hizmet için avantajlı ödemeler yapacaksınız. Fırsatları kaçırmadan tente tamiri iletişim bilgilerini değerlendirin…

Tente için hem uygun fiyat hemde kaliteli hizmet…

Hemen Ara
WhatsApp Destek