Tente değişimi ve tente tamiri

Tente Değişimi ve Tente Tamiri

Tente hizmet seçeneklerimiz arasında tente tamiri yer alıyor. Yapılan tentelerin zarar görmüş olması halinde anında müdahale ediyoruz.

Kısa sürede tente tamiri yapılır…

Tente Tamiri Hakkında

Yapılan tente sistemi her ne olursa olsun farklı bir nedenden ötürü sorun yaşanabilir. Bu durumda yapılması gereken tente tamiri yaptırmak. Hem ekonomik bir çözüm oluşturmak hem de kısa sürede aynı avantajı yakalamak için tamir edilmesi önemlidir. Bunu sağlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. En iyi şekilde tamir ve tadilat ile tentenizin yeniden kullanılabilir duruma gelmesi sağlanacaktır.

Tente Çeşitlerine Göre Tamir

Kullandığınız tente çeşidine göre tamir yapılması farklı şekilde olabilir. Tente Branda Değişimi ve tamiri Tente çeşidine göre tentenin gördüğü zararda farklı olacaktır. Bakıldığında en kolay şekilde tamir işleminin elektronik sistemli olan tentelerde olduğu görülüyor. Kısa süre içinde sistemden kaynaklanan bir sorun varsa ortadan kaldırılır.

Branda Tente Tamiri: Yaptırmış olduğunuz tente branda olabilir. Bu durumda yapılması gereken direkt olarak brandanın değiştirilmesi olabiliyor. Tente brandası değiştirmek için hizmet almanız önemli. Hem tehlikeli hem de yeniden zarar görmemesi açısından daha iyi hizmet alabilirsiniz.

Hareketli Tente Tamiri: Kullanılan malzeme her ne olursa olsun hareketli tentelerin tamir edilmesi için tenteci tamir hizmetinden yararlanmanız önerilir. Tentenin yapılması için direkt olarak önce sorun tespit edilir. Ardından çözümü için en kısa süreli yöntem bulunur. Direkt olarak uygulaması yapılır.

Yukarıda verilen çeşitler için direkt olarak sizin zarar görmüş olan tentenin hangisi ise ona göre hizmet talep edebilirsiniz. Kısa süre içinde tentenin yapılmasını istemeniz, sorunun hemen çözülmesini istemeniz gibi taleplerinizi sunarak bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlıyoruz…

Tente Tamiri Ne Kadar Sürer?

Tente kullanımı çoğu zaman mekanlarda, restoran – cafe – çay bahçesi gibi alanlarda görülüyor. Bu durumda zarar görmüş bir tentenin tamirinin ne kadar süre içinde gerçekleşecek olduğu da önemli oluyor. Kısa sürede tente tamirinin olması için gereken tarafımızca yapılacaktır. Buna dikkat ettiğimizden sorun yaşamayacaksınız.

  • Tente çeşidi
  • Tentenin nasıl zarar görmüş olduğu
  • Tentenin sabit ya da hareketli olması
  • Tentenin onarılabilecek olması

Gibi özellikler, tente tamiri ne kadar zamanda biter sorusunun yanıtını etkiler. Bu faktörlerin göz önünde bulundurulması sonrasında, direkt olarak tente tamirinin yapılmasını talep edebilirsiniz. Bu alanda uzman olan ekip üyelerimizin size gereken bilgilendirmeyi yapması sağlanacaktır. Koşulların sizi memnun etmesi durumunda direkt olarak hizmet alabilirsiniz.

İkinci El Tente

Ayrıca firmamızda tentesini yenisi ile değiştiren müşterilemizin eski tenteleri 2. el tente olarak yeni kullanıcılarına satılmaktadır. Bu işlem şirketimizin 3. şahıslar olarak çıkma tentenin satışına aracı olmak sureti ile olduğu gibi, sorumluluğu tarafımıza geçmiş, bakımları personelimizce yapılmış, eksikleri telafi edilmiş, ihtiyaç olan parçaları değişmiş veya tente brandası yenilenmiş olarak satış ve montajı da yapılmaktadır. Sitemizde 2. el tenteler bölümünde bu ürünlerimizi görebilirsiniz.

Tente Tamiri Fiyatları

Tamir ettirmek istediğiniz tenteniz için belirlenmiş olan fiyatlar var. Hizmetimiz kapsamında tente tamiri için fiyatları piyasanın mümkün olduğunca altında oluşturmaya dikkat ediyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından önemli olan fiyatlar, uygun şekilde sunulur.

  • Seçtiğiniz tente malzemesi
  • Tentenin hareketli – sabit olması
  • Tentenin nasıl zarar görmüş olduğu
  • Malzeme değişimine ihtiyaç olup olmadığı

Gibi hususlar, tente tamiri fiyatları için değişime neden olur. Bunların göz önünde bulundurulması ile uygun fiyatlar üzerinden tentenin tamir edilmesi sağlanacaktır. Sorundan bahsederek, dilediğiniz şekilde hizmet almak adına talebinizi sunabilirsiniz.

Tente Tamiri İletişim

Tamir ettirmek istediğiniz tente için iletişim bilgilerini kullanın. Hizmet seçeneklerimiz arasında olan tentenizin tamir edilmesi, istediğiniz bir alana tente yapılması gibi talepleriniz olabilir. Bunun için yapmanız gereken tente tamiri iletişim bilgileri üzerinden direkt olarak talebinizi sunmak. Tentenin kullanımı, tentenin yapımı, tamir süresi gibi pek çok sorunuzun net şekilde ekip üyeleri tarafından yanıtlanması çok daha doğru olacaktır. İletişime geçerek bilgi alın.

Kısa sürede ve kaliteli hizmete ulaşmak için iletişime geçin.

Hemen Ara
WhatsApp Destek