Tente kumaş değişimi

Tente Kumaş Değişimi

Kaliteli ve dayanıklı tente kumaşı ile uzun ömürle kullanabileceğiniz ekonomik fiyatlı tente modellerini sizlere sunuyoruz.

Hangi Tente Kumaşı Tercih Edilmeli?

Tente sistemlerinden faydalanmak istiyorsanız hangi tente kumaşı cinsini ve rengini seçeceğiniz konusunda karar vermeniz gerekir. Tente kumaşının kaliteli ve dayanıklı bir kumaş yapısına sahip olması tentenizi uzun ömürlü olarak kullanabilmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda UV ışınlarına dayanıklı ve geçirgen olmayan tente kumaşını tercih etmeniz cilt sağlığınızı korumanızda size yardımcı olacaktır. Kalın, akrilik boyalar ile güçlendirilmiş tente kumaşlarından yapılmış tente modellerimizi tercih ederek uzun süre kullanabileceğiniz, dayanıklı tente modellerini kullanabilirsiniz.

Branda Tente Kumaşı

Branda tentede kullanımının yanı sıra günlük hayatta da araç, tekne, bahçe gibi alanlarda koruma sağlaması için kullanılan son derecede dayanıklı ışık ve su geçirmeyen bir kumaş yapısına sahiptir. Eğer dayanıklı, ışık ve su geçirmeyen tente kumaş çeşitleri arıyorsanız branda tente kumaşı bu kumaş çeşitlerinden birisidir. Size sunduğumuz pek çok farklı renk ve modelde olan branda tente kumaşlarından istediğinizi mekanınızın ambiyansına ve dekoruna göre tercih edebilirsiniz.

Tente Kumaşı Değişimi

Tente kumaşınız zamanla yıpranarak deforme olmuş olabilir. Çoğu zaman tente mekanizması bozulmamasına rağmen güneş, yağmur gibi etmenler nedeniyle tente kumaşı zarar görmekte ve değiştirilmesi gerekmektedir. Size sunduğumuz dayanıklı ve uzun ömürlü tente kumaşlarını tercih edebilir ve tentenizi çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Tente Kumaşı Fiyatları

Mekanınızın dekorasyonuna uygun olacak şekilde tente kumaşı modelleri arasından doğru bir seçim yapabilirsiniz. Seçim yaptığınız tente kumaşının fiyatları seçtiğiniz kumaşın cinsine, ebadına ve modeline göre değişim gösterdiğinden net fiyat bilgisi için bizim ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hem fiyatlarımız hem de tente kumaşlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Hemen Ara
WhatsApp Destek