Yeni tente teknolojisi

Tente Teknolojisi
Müşterilerimize sunduğumuz tente teknolojisi ile pratik ve uzun ömürlü tente ürünlerini ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz.

Otomatik Tente Teknolojisi

Sigara yasağının uygulanmasının ardından satışları iyice artan tente modelleri pek çok farklı model, renk ve kalite çeşitleri ile sizlere sunulmaktadır. İç mekanlarda, dış mekanlarda ve bahçe gibi açık alanlarda size sunduğumuz tente modellerini tente teknolojisinde gerçekleşen tente teknolojisi gelişmelerini göz önünde bulundurarak size sunuyoruz. Böylelikle daha kolay bir kullanıma sahip olan, kaliteli ve pratik tente ürünlerine ulaşmanızı mümkün kılıyoruz. Tente teknolojisinin gelişmesi ile en popüler ürünlerden birisi haline gelen otomatik tente ve motorlu tente modellerimiz kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen tente modellerimiz ile tenteleri açıp kapatmak için hiçbir fiziksel güç uygulamanıza gerek kalmadan tentelerinizin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Sensörlü Tente Sistemleri

Eğer tente teknolojisi nedir ne işe yarar diye merak ediyorsanız; tente teknolojisi size daha kolay kullanıma sahip dayanıklı ve işlevsel tente modelleri sunmaktadır. Örneğin otomatik tente teknolojisi içerisinde yer alan sensörlü tente modelleri herhangi bir güneş, yağmur, rüzgar gibi dış etkide otomatik olarak devreye girerek kendi kendisini kapatmakta ve tente kumandası kullanıma ihtiyaç duymamaktadır. Sensörlü tente sistemleri sürekli olarak hava takibi yapmanızı ortadan kaldıran pratik ve kolay kullanımlı bir üründür.

Motorlu Tente Sistemleri

Tente teknolojisi bu kapsamda motorlu tente sistemlerinin gelişmesini sağlamıştır. Örneğin otomatik tente teknolojisi sistemleri motorla çalışan sistemlerdir. Tente motoru uzaktan kumanda ile tentenin gerekli itim-çekim kuvveti ile açılıp kapanmasını sağlayan sistemlerimizdir. Kolay kullanımlı, pratik ve dayanıklı tente ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunabilmek için tente teknolojisini takip ediyor ve yeniliklere ayak uydurarak yeni modelleri sizlere ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz.

Branda Tente
Hizmet seçeneklerimiz arasında olan branda tente, farklı malzemeler kullanılarak ışık ve su etkilerden koruma sağlar.

Branda Tente Hakkında

İlk olarak merak ettiğiniz branda tente nedir sorusunun yanıtı veriliyor. İlk olarak bu kavramın genel isim olarak kullanıldığını bilmelisiniz. Park, bahçe, havuz gibi açık alanların tamamında güneşten ya da yağmurdan korunmak için yapılan çatı tipi kaplamaya verilen genel isimdir. Bu sayede pek çok hava koşullarından korunmak mümkün oluyor.

Tente Çeşitlerinden Branda Tente

Tente çeşitlerinin çok olduğunu bilmelisiniz. Hizmetimiz kapsamında da diğer tente çeşitlerinden hizmet veriyoruz. Peki, branda tentenin farkı nedir? Çoğu zaman kullanımının balkonlar ve bahçeler için uygun olduğunu bilmelisiniz. Hava koşullarına göre kullanılan malzemenin kalınlığı değişir. Mümkün olduğunca uzun ömürlü yapılmasına dikkat edilir.

Branda Tente Avantajı;

Kullanımı son derece rahattır. Bahçede ya da parklarda, balkonlarda müşterinin talebine göre son derece rahat şekilde kullanılabiliyor. Malzemeye göre seçim yapma, renge göre seçim yapma gibi avantajlarınız da olacak. Bunları değerlendirmeniz durumunda direkt olarak branda tentenin yapılmasını sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen tente çeşidi olduğunu söyleyebiliriz.

Branda suya ve ışığa son derece dayanıklıdır. Branda çeşitleri arasında tercih ediliyor olmasının en önemli sebebi budur. Bunun dışında mevsimine göre kendi içinde çeşitleri olması söz konusudur. Bakıldığında, suya karşı daha dayanıklı olanları ya da güneşe karşı daha dayanıklı olanları gibi seçimler yapabileceğinizi göreceksiniz.

Branda Tente Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanı son derece geniştir. Evlerde de kullanımı son derece yaygındır. Ev balkonları, terasları gibi alanlarda aynı amaç ile yani su ve güneş ışığından korunma amacı ile yapılabilir. Bunun dışında en çok tercih edilen alanlar arasında çay bahçeleri, kafeler bulunur. Branda olması durumunda hem yazın rahat şekilde kullanım mümkün olur hem de kış aylarında korunmanın sağlanması gerçekleşir.

 • Kafe, restoran
 • Ev balkonları, teras
 • Çay bahçeleri, parklar
  Gibi pek çok alanda, branda tente kullanımının yaygın olduğunu söyleyebiliriz.
  Kullanım alanı her geçen gün yaygınlaşan branda çeşidi için avantajları değerlendirebilirsiniz. Sunduğumuz hizmet kapsamında, kullanımı yaygın olan ve en iyi ürünlerin kullanılması ile tentenizin yapılmasının sağlayabilirsiniz.

Branda Tente Fiyatları
Peki, yapılacak olan branda tentenin fiyatları nasıl? Belirlenmiş olan fiyatların piyasaya göre son derece uygun olduğunu bilerek, gönül rahatlığı ile anlaşabilirsiniz. İlk olarak tente için ücretlerin müşteri memnuniyetini sağlaması açısından piyasa ücretlerinin altında olmasına dikkat ediyoruz. Branda tente fiyatları kapsamında direkt olarak ödemelerin uygun şekilde sunulması son derece avantajlıdır. Fiyatlar neye göre belirlenir? Kriterlerin verilmesi ile siz de tente için fiyatlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 • Kullanılacak olan malzemenin kalitesi
 • Yapılacak olan alanın büyüklüğü
 • Kullanılan malzeme miktarı ve özelliği
  Gibi hususlar üzerinden fiyat belirlemesinin olması söz konusu. Dilediğiniz şekilde tente için talebinizi sunabilir, belirlenmiş olan fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Zaman zaman yapılan indirimler olacak. İndirimleri değerlendirerek avantajlı şekilde hizmet alın.

Branda Tente Hizmeti İletişim

En iyi şekilde hizmet almanız, kaliteli şekilde branda yaptırmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Kaliteden ödün vermeden sunmuş olduğumuz hizmet, yapılan tentenin hem uzun süreli kullanımını hem de kaliteli şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak branda tente iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlar ile sunulan hizmet sayesinde, hem kalite hem de uygun fiyatta hizmet almanın avantajını elde edeceksiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek