Tente fiyat hesaplama

Tente fiyatı hesaplama, tente fiyatları hesaplamakta kullanabileceğimiz başlıca yöntem üreticinin kullanacağı malzemelerdir, Yada iyi bir araştırmadan sonra kullanıcının üreticiden talep edeceği Tente malzemelerdir. Örnek verecek olursak aşağıda da maddeler halinde sıraladığımız tente başlıkları olmaktadır. Öncelikle hangi amaca hizmet edecek bir tente modeli olduğunu belirlemek lazım. Başlıca tente çeşitleri; Mafsallı Tente, Körüklü Tente, Pergola Tente, Sabit Tente, Win Tente.

Bu aşamadan sonra tente fiyatı hesaplamada kullanılacak iskelet sistemi ve kumaş cinsi belirlenmiş olmalıdır. Tentenin montajının yapılacağı alanın cephe genişliği ölçülmeli öne doğru ne kadar açılacağı belirlenmeli tentenin kapattığı toplam alan metre karesi hesaplanmış olmalı tente üretici firmanın ürün metre kare fiyatı ile çarpılması tente fiyatını hesaplayacağımız kesin yöntemdir.

Dikkat edilmesi gereken nokta şudur. Tente montajı yapılacak yüzeyin montaja uygun olup olmadığı kontrol edilmesidir. Tente askıya alındıktan sonra çelik dübellerin taşıyıcı duvarlarda kalıcı olduğundan emin olunmalıdır.

Tente Modelleri ve Fiyatları
Size daha kolay bir inceleme alanı yaratmak için tente modelleri ve tente fiyatları kullanım alanı ve çalışma prensiplerine göre kategorize ettik.

Tente Modelleri
Tenteler gölgelik ve koruyucu alanlar oluşturmak için balkon, teras ya da bahçe gibi alanların kapatılmasını sağlayan, kumaş veya branda gibi malzemelerden imal edilen tente modelleri ve ürünleridir. Tenteler günümüzde gölge sağlama, açılır kapanır mekanizması, dekoratif görünümü ve su geçirmez kumaşı ile daha pek çok farklı amaçla da kullanılabilmektedir. Genel olarak tente modelleri pek çok farklı tente modelinden oluşmaktadır. Açılır tente modelleri mafsallı tente, kasetli tente, motorlu tente ve gölgelik tente modelleri vb. tente modellerinden oluşmaktadır. Katlanır tente modelleri pergola tente, şemsiye tente, körüklü tente ve şeffaf tente modellerinden oluşmaktadır. Sabit tente modelleri ise dekoratif tente, karpuz tente, çadır tente ve yarasa tente gibi modellerden oluşmaktadır.

Mafsallı Tente
En çok kullanılan güneşlik tente modeli olan mafsallı tente motorlu, manuel ya da otomatik kullanıma sahip tente modelidir. Manuel kullanımlı modelleri el ile açılıp kapatılırken; otomatik olan modellerimiz uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir. Güneş, yağmur, rüzgar gibi durumlarda kumanda ile otomatik tente sistemlerini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Mafsallı tente sistemlerimiz en çok villa, otel, kafe ve kurumsal yapılarda kullanılmaktadır.

Körüklü Tente
Körüklü tente mekanlarda çok sık kullanılan, bahçe için de uygun olan tente çeşididir. Yan kısımlarında kapatılması sağlanabilir.

Körüklü tente ile bahçe – kafe gibi alanları kullanışlı hale getirin…

Körüklü Tente Hakkında
Tente yaptırmak istiyorum diyen kişiler, körüklü tente kavramını duyacak. Bu şekilde bir çeşidi olması, aslında kullanımın çok çeşitli olduğunu gösteriyor. Farklı ihtiyaçlar üzerinden geliştirilmiş olan çok sayıda tente çeşidi, günümüzde rahat ve kolay bahçe – teras gibi kullanım alanları oluşturuyor. Mevsim olaylarından etkilenmemek ve bahçenizin gün içinde her saat kullanılabilir olmasını sağlamak adına siz de körüklü tentenin yapılması için bağlantı kurabilirsiniz. Kısa süre içinde bilgi verilecek ve direkt olarak yaptırmak istediğiniz tente hakkında gereken adımın atılması sağlanacaktır.

Hareketli ve Sabit Körüklü Tente
Körüklü tente yaptırmak istiyorum diyen bir kişi, kullanım alanına göre nasıl bir tente istediğini söyleyebilir. Ekip üyelerimiz tarafından yapılacak olan incelemeler, alınacak olan ölçüler üzerinden direkt olarak körüklü tentenin oluşturulması sağlanır.

Peki, hangi körük tentenin kullanımı daha rahat olur?

Aslında hangi alanda kullanılacak olduğuna göre, tentenin malzemesinin ve tente türünün belirlenmesi en doğrusudur. Bunun dışında direkt olarak kişilerin tente yaptırmak için tenteci iletişim bilgileri üzerinden bağlantı kurarak bilgi alması avantajlı olacaktır. Hareketli ya da sabit tente olması sunulan seçenekler arasındadır. Bunları göz önünde bulundurarak sizin için uygun olan nitelikteki tenteyi seçebilirsiniz.

  • Hareketli Tente: Kullanmak için tercih etmiş olduğunuz hareketli tente, kumanda ile kontrol edilir. Dilediğiniz zaman açıp ya da kapatarak hava koşullarına göre kullanım durumunu kontrol edebilirsiniz. Farklı şekillerde hareket ettirilmesi de söz konusudur. Hareketli tentenin avantajlarını değerlendirerek, direkt olarak yapılması için talebinizi sunabilirsiniz.
  • Sabit Tente: Sizin için uygun olan tente seçeneği sabit tente olabilir. Sabit tentenin kullanımını rahatça yapabilirsiniz. Yan kısımlarda olması ya da kullanılan malzemeye göre açık renkli bir malzeme olması halinde aydınlık bir görünüm yaratılması söz konusu.
    Körüklü tente çeşitleri kapsamında farklı sistemlerin kurulmasını talep edebilirsiniz. Sizin için uygun olan seçenek hangisi ise direkt olarak ekip üyelerimiz o sistem üzerinden hareket etmeye başlar. Mümkün olan en iyi şekilde tente biçiminin oluşturulması, ona göre uygun şekilde yapım aşamasına geçilmesi önemlidir.

Körüklü Tente Nerelerde Kullanılır?
Yayın bir şekilde kullanım alanı olduğunu söyleyebiliriz. Mafsallı tente çeşitleri bahçelerde, balkonlarda, mekanlarda, kafe, restoran, çay bahçesi gibi pek çok alanda kullanıma uygun. Hem kışın yağan yağmurdan korunmak hem de yazın güneşten korunmak için tercih edebileceğiniz tente çeşididir. Yapmanız gereken bunun oluşturulması için talepte bulunmak.

Sizin belirlemiş olduğunuz alan için direkt olarak ölçü alınacaktır. Ardından yapılması için uygun zamanlama belirlenerek, en hızlı şekilde tamamlanacaktır. Müşterilerimizin fikrini alarak, karşılıklı paylaşım ile hizmet veriyoruz. Sorularınızı sorabilir, merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Körüklü Tente Fiyatları
Tente için belirlenmiş olan fiyatlar neler? Körüklü tente yapımında fiyatlar nasıl değişiyor? İlk olarak bilmeniz gereken fiyat konusunda tente malzemesinin, tente sisteminin fiyatı belirliyor olduğu. Bunları göz önünde bulundurarak direkt olarak körüklü tentenin oluşturulmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizi fiyat konusunda memnun etmeye çalışıyoruz. Hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyatta hizmet vererek, müşteri memnuniyetinin üst seviyede olmasını sağlıyoruz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek