Şarküteri tentesi

Şarküteri Tentesi

Şarkuteri Tentesi Ürün Özellikleri

  • Genişlik : 370 cm – 410 cm
  • Açılım : 300 cm
  • Kumaş Cinsi : Polyester Branda

Tente Malzemeleri

  • 40x40x2 mm Bağlantı Profili
  • Alüminyum Ön Kornej
  • Alüminyum Saçak Çıtası
  • Profesyonel 80x20x3 mm Çift Çelik Halatlı Tente Kolu

Mafsallı şarküteri tentesi diğer çadırlara nazaran normal yaşantıda daha yeni kullanılmaya başlanmıştır. Otomatik açılan ve kapanan yaz kış ve kötü hava koşullarında alanı veya mekanı kullanma amacı sağlayan fonksiyonel pratik teknolojik bir üründür.

Be gibi tentelerde isteğe göre yan alanların ısı yalıtımlı katlanabilir alüminyum doğrama ile kapatılması uygun olur. Raylı bu tentelerde hiçbir destek malzemesi gerekmez. Raylı tentelerde özel bir gergi sistemi vardır. Son derece dayanıklı bir sistemdir.

Mafsallı tenteler PVC polyester ve membran kumaşlı olarak üretilir ve önemli olarak ateş yürümez özellikli olmaları büyük güvenlik sağlar. Üst kısımlarında güneş ışınlarını geçirmemesi için özel film kaplamalar yapılabilir. Mafsallı tenteler son teknoloji ürünü olduğu için bütün imkanlar düşünülmüş uzaktan kumandalı olarak tasarlanmış ve motorlu sistem güvenliği sağlanmıştır.

Bu tür tentelerin renk bakımından görünümleri genelde standarttır. Krem ve beyaz olarak üretilir. mafsallı tenteler kullanım alanları olarak; kafeteryalarda, dış ortamlarda, gölgelik amacı ile kullanım amacıyla üretilir. Tentelerin birkaç çeşidi vardır; körüklü tente, mafsallı tente, çift açılır tente, manav mafsallı tente olarak sıralanabilir.

Üretimi ve kurulumu yapılmış tentelerin kullanımı çok basit olup tek bir düğmeyle faaliyete geçirilebilir. Teknolojik tentelerle alan içinde alan elde edilebilir. Farklı görsellik tercihlerinizden esinlenerek ışıklandırma, renklendirme ve çeşitli dekoratif süslemelere uygun tasarlanabilir özellikte üretilebilir.

Dışarıdan görüntü olarak zarif, eşsiz ve doyumsuz bir seyir zevki kazanmış olacaktır. Mafsallı tenteler ve diğer tente ürünleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
WhatsApp Destek