Körüklü dükkan tentesi

Çeşitli aktiviteler, iklim koşulları ve kurulumunun yapılacağı alanın elverdiği durumlara göre çeşitlilikler göstermektedirler. Tente modelleri, alıcıların istek ve beklentilerine göre şekillenmekte ve en verimli ve estetik olacak şekilde üretilmektedirler.

Dükkan körüklü tentesi modellerini incelediğimizde, tente içerisinde yapılacak aktiviteye uygun olarak havalandırma ve görselliğe göre üretim yapıldığını görmekteyiz. Eğlence çadırlarının tek tip olmamasının ve müşteri beklentilerini karşılar nitelikte dizayn edilmesinin en büyük sebebi söz konusu bu Körüklü Tente bir çok aktivite için kullanılabilir nitelikte olmasıdır. Farklı alanlarda kullanılabilir olması, bu eğlence tentelerin farklı niteliklere sahip olarak donatılması ve üretiminin titizlikle yapılmasını gerektirmektedir. Farklı niteliklere göre dizayn edilerek üretilen bu çadırların boyutları da istek ve kullanım alanlarına göre büyük farklılıklar göstermektedirler. Dükkan körüklü tentesi kimi zaman bir anaokulunun bahçesinde eğitim gören yaş gruplarının sığabileceği ölçülerde çeşitli figürlerle bezenmiş çadırlar olarak karşımıza çıkabildiği gibi, kimi zaman da belediyelerin sosyal projelerinde kullandıkları buz pistleri için alan oluşturarak çıkabilmektedirler. Bunun yanı sıra belediyeler tarafından düzenlenen pek çok etkinlikte çeşitli modellerde eğlence çadırları görmek mümkün olmaktadır.

Müşterilerin beklentileri ve kullanacakları alanlara göre dizayn edilerek, estetik bir görüntüye kavuşturulan eğlence çadırları çeşitli model ve boyutlarla bir çok alanda eğlence sektöründe iş yapan kimselerin en büyük ortağı olmaktadırlar. Kurulumundan bakımına büyük özen isteyen bu çadırlar izmirtente.net ekibinin deneyimi ve üstün hizmet anlayışı ile sorunsuz bir şekilde tam performans alınarak çeşitli aktiviteler de kullanılmaktadır.

Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek