İzmir sabit tente

Sabit tente modelleri pek çok alanda kısa ve uzun vadeli kullanıma uygun tente modelleri olduğundan dolayı farklı fiyat aralıklarında kamelyayı bulmak mümkündür. İzmir tente olarak sabit tente sistemlerinde son derece lüks ve kaliteli, ihtiyaca yönelik üretimler yapmaktayız. Detaylı bilgi için sitemizi gezmeye devam edebilir veya (507) 704 47 08 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sabit tenteler pek çok alanda kısa ve uzun vadeli kullanıma açık yapılar olduğundan her türlü fiyat aralığında kamelyayı bulmak mümkündür. Efor tente son derece lüks Sabit Tente üretmekte ve sabit tente modellerine farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Sabit tente üretimini ve satışını pek çok firma yapmaktadır. Fakat nitelikli ve görselliğe önem vererek lüks kamelya üretimi ve satışı yapmak her firmanın altından kalkabileceği bir iş değildir. Lüks tente modellerini kolaylıkla bulabileceğiniz bir yer olan izmir tente, internet sitesi üzerinden her daim satışa hazırdır. Kafanıza takılan ve sormak istediğiniz sorular için de online destek sunan izmir tente ekibi, kaliteyi ve sıra dışı lüks hizmetleri uygun fiyatlar ile müşterileri ile buluşturmaktadır. Özellikle ünlü alış veriş merkezleri ve otel zincirleri tarafından açık alanlarda görsel bir kirlilik yaratmadan estetiğe önem verilerek kullanılan kamelyalar, lüks kamelya sınıfına girmekte ve sıradan bir kamelyaya göre daha donanımlı, işlevsel ve en önemlisi görsel olarak albenili olmaktadır. Görselliğin bu denli önemli olması kamelyaların genellikle lüks mekanların açık alanlarında yani önlerin bulunmasından ve mekanın havasını değiştirmesinden ötürü etkilidir. efor tente en kaliteli branda kumaşları ve dayanıklı malzemelerden muhteşem bir işçilikle müşterilerinin beklentileri ve beğenileri doğrultusunda lüks kamelya üretimi yapmakta ve satışa sunmaktadır.

İzmir tenteci her alanda olduğu gibi lüks tente üretimi ve satışında da piyasada öncü konumdadır ve müşterilerinin mekan konseptlerine uygun renk ve desenlerle tasarımlar yaparak onlara yardımcı olmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek