Eczane tentesi

Eczane tentesi fiyatları, tentenin gösterdiği performansa göre son derece makul ve alınabilir durumdadır. Fiyatların uygun olması hususundaki en büyük etken ise çadır imalatının hızlı olabilmesi ve ürün imal edilirken çok detaylı işlemlerden geçmesine gerek kalmamasıdır.

Sabit Tenteler özellikle acil durumlarda kullanılması için tasarlanmış olduğundan üretimi seri ve minimum masraf ile maksimum verim alınması ilkesine dayanarak oluşturulmuştur. Bu sebeplerle genel kullanım için de sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer tente türleri ile karşılaştırmalar yapıldığı zaman çok açık ve net bir şekilde görülmektedir ki eczane tentesi diğer tente çeşitlerine göre son derece ekonomik ve amaca yöneliktir. Bütçesi çok büyük olmayan ve promosyon ihtiyacı duyan firmalar ile mal ve hizmet satışı yapan şirketler tarafından da eczane tentesi olarak sıklıkla sabit tente kullanılmaktadır. Maliyeti düşük ve amacına ulaşmada en etkili yok kızılay çadırıdır. Mafsallı tente fiyatları konusunda piyasada çok değişik fiyata rastlanabilmektedir. Bunun sebebi ise kalitesiz kumaş ve kullanılan direklerdeki malzemenin kalitesizini seçerek maliyeti düşüren düzenbaz işletmelerdir. Bu gibi ucuz malzeme ile üretim yapan firmalardan alım yapan müşteriler aldıkları üründen istedikleri performansı alamamaktadır ve ürünün ömrü son derece kısa olmaktadır. Üstelik insan sağlığını tehdit eden bir çok unsuru da içlerinde barındırmaktadır.

İzmir Tente hem uygun fiyat hem de kaliteli malzemeden üretilmiş kızılay çadırı çeşitleri ile izmirtente.net adresinde satışlarına devam etmektedir.

Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek