OVAL PERGOLA TENTE SİSTEMLERİ

Dayanıklı malzemeden üretilen pergola tente sistemleri yazın güneş ışınlarından korunabilmek,kışın ise yağmur ve soğuk havanın içeriye girmesini engelleyebilmek için kullanılabilmektedir.Pergola tente raylı ya da moturlu seçenekleri sayesinde hava şartlarına bağlı olarak açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir.

Pergola tenteler isteğe göre farklı özelliklere sahip olarak alabilme şansına sahipsiniz.Sizin tercihleriniz doğrultusunda raylı sistem veya motorlu sistemlerden tercih yapabilirsiniz.Farklı aydınlatma özellikleri de eklenebilmektedir.

Uzaktan kumandalı,aydınlatmalı,açılır kapanabilir pergola tenteler estetik bir güzelliğe sahiptirler.Genellikle kafe,restaurant gibi yerlerde tercih edildiğinde hoş görünümünden dolayı  müşterilerin ilgisini çekmektedir.

Ata Tente olarak İzmir ve Ege bölgesi başta olmak üzere pergola tente sistemlerini Çanakkale,Muğla,Bodrum ,Yalova ve daha birçok şehir de satış ve kurulum yapmaktayız.

Pergola Tente çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için Ata Tente’ye iletişim bölümünden mesaj atabilir ve ya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…