Mafsallı çikolatacı tentesi

Mafsallı Çikolatacı Tentesi

Tenteler farklı alternatif modelleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Mafsallı tente marketler ve benzeri mağazalar tarafından en çok tercih edilen ürünlerde bir tanesidir.

Ticari faaliyet yapan alanlar Mafsallı tente modelini sürekli olarak kullanılır. Bu sistemler görünüm ve tasarım açısından diğer tentelere benzer. Bu tenteler bazı kurumsal firmalar tarafından promosyon amaçlı da yaptırılabilir. Promosyon tentelerinin siparişi toplu olarak verilir. Diğer tente çeşitlerinde olduğu gibi bu büyük boy promosyon tente modelleri konusunda da sizlerin yanındayız.

Aklınızda bulunan tente modellerini bizlere anlatabilir ve sizin için üretmemizi sağlayabilirsiniz. Mafsallı tente konusunda cazip ve ekonomik fiyatlarımızla beraber buradan hizmet veriyoruz. Promosyon tente sistemlerini istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz Promosyon tente modelleri size geniş bir gölge alanı sağlar ve yapısı bakımından oldukça uzun süreli kullanım sunar.

Tente Uygulamaları

Promosyon tente modelleri diğer tente modellerine göre daha uygun fiyatlıdır. Promosyon tenteleri hafif yapıya sahip brandalar ile uyumu şekilde tasarlanmıştır. Mafsallı tente sistemlerini istediğiniz her yerde kolayca kullanabilirsiniz. Yılın her mevsimi kullanabileceğiniz tente sistemleri arıyorsanız promosyon tenteleri ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılar. Açma ve kapama özelliği sayesinde dilediğiniz zaman kullanım imkanı sunar. Tente modellerinde kullanılan kumaşlar farklı katmanlardan oluşur. Bu kumaşlar yanmama özelliğine sahiptir. Tüm kenarlardan ve yüzey alanlarından su sızdırmazlık teknolojisini bulunduran bu sistemler yüksek izolasyon garantisi sunar.

İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan promosyon tente sistemleri günlük işlerinizde en büyük yardımcılarınızdan bir tanesidir. Yılların tecrübemiz üstün kalite anlayışımızla sizlere buradan destek vermeye devam ediyoruz. Körüklü tenteleri mekanların büyüklüğüne bakılmadan kolayca toptan satın alınabilir. Ticaret yapacağınız alanda şık, dayanıklı ve pratik promosyon tente ürünlerimizi sizlere ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek