Mafsallı büfe tentesi

Mafsallı Büfe Tentesi

Müşterimizin öncelikli ihtiyacı güneşten korunmak ve yağmurdan müşterilerine dükkan cephesinde korunaklı bir alan oluşturmaktı. Ayrıca işletmenin görünür olmasını sağladı.

Mafsallı tenteler evlerin, iş yerlerinin ve kafelerin görünümünü etkileyen ve bir nevi şemsiye görevi gören ürünlerdir. Tenteler güneş ışıklarını ve yağan yağmurun etkisini en aza indirmek için kullanılmaktadır. Geniş bir kullanım alanına sahip tentelerin birçok çeşidi de mevcuttur. Bu çeşitleri en iyi üreten firma ise İzmir/Karabağlar bölgesinde bulunan İzmir Tente Sistemleri firmasıdır. Tüm tente çeşitlerini itina ile üretip satan firmamız müşterileri için gereken desteği de vermektedir. Web sitesinden ya da telefonla müşteri hizmetlerinden bilgi almak isteyenlerin sorularını cevapsız bırakmamaktayız. Müşteri memnuniyeti adına en uygun fiyat seçeneklerini de bir arada sunmaktayız. Profesyonel ekip ile sipariş ettiğiniz tenteleriniz hemen hazırlanmaya başlamaktadır. Güneş ışıklarından ve yağan yağmurdan korunacaksınız.

TENTELERİN SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR

Mafsallı Tente çeşitleri oldukça fazladır. Raylı tente, çift açılır tente, körüklü tente, mafsallı tente ve yarasa tente gibi seçenekler bulunmaktadır. Raylı tente, gelişen teknolojiyle birlikte en çok tercih edilen tente sistemlerinin başında gelmektedir. Çünkü raylı sistemde çalışan tentenin açılıp kapanma özelliği otomatik olarak işlemektedir. Çift açılır tente kafelerde en çok kullanılan tente türüdür ve çift açılır tente ile birlikte sabitlenme özelliği bulunan yarasa tente de kullanılabilmektedir. Körüklü tente ise evlerin balkonlarında ve dükkanların kapı girişlerinde yer alan en eski tente türüdür. Mafsallı tente ise motor gücüyle açılıp kapanabilen tentelerdir. Oldukça kullanışlıdır. Firmamız tüm bu tente çeşitlerini kusursuz bir biçimde üretmektedir.

Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm

 

Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi yapılmaktadır.

Hemen Ara
WhatsApp Destek