KLASİK TENTE SİSTEMLERİ

Tente ürünlerimiz arasında en ekonomik model olan Standart (Klasik) tente modeli, sınırsız renk seçeneğine olmasının yanında oldukça ekonomik bir modeldir. Klasik  Tente sistemlerinde kullanılan alüminyum metal aksamlar elektrostatik boya teknolojisi ile kaplanarak paslanmalara karşı dayanıklıdır.

Uzaktan kumanda vasıtasıyla 1-1.5 metre mesafeden kontrol edilebilen, Klasik Tente Modeli Tekli ve çoklu opsiyonlarına sahiptir. Manuel veya Otomatik çeşitleri ile klasik tente modellerinde ister el ile kolayca açıp kapatabilir, isterseniz kontrol kumandası ile tek tuşla açma kapama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Klasik Tente Sistemlerinde kullanılan Akrilik kumaş özel olarak ithal ettiğimiz bir kumaş çeşitidir ve bu sayede temizlik ve bakım işlemleri zaman almadan kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Akrilik kumaş özel yapısı sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Klasik tente modeli gölgelendirme sistemleri arasında sıkça tercih edilen ekonomik seçeneklerimizden biridir.

Klasik tente modelimiz hakkında detaylı bilgi almak ve size uygun fiyat teklifinizi istemek için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi isteyiniz.

İzmir Tente olarak İzmir çevresi ve tüm Türkiye’ye Tente Pergola ve Branda ürünlerinin satış, proje tasarımı ve teknik servis bakım hizmeti vermekteyiz.