Körüklü Tente Sistemleri

KIŞ BAHÇESİ TASARIMLARI

Her mevsim bahçenizin tadını çıkarabilmeniz, kış aylarında ev sıcaklığında bahçenizde güzel vakitler geçirebilmeniz için tasarladığımız bu sistemler dikey konumda hareket eder. Müşteri talebine göre isterseniz elektronik motorlar ile kontrol edebilir, isterseniz el ile kolay bir şekilde açılabilen fermuarlı modelleri seçebilirsiniz. Genel olarak dış hava etmenlerini ve rüzgarı kesme amaçlı kullanılır.
Dış mekanlarınızda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu modeller genellikle bahçelerde, cafe ve restorantlarda ve her mevsim kullanabileceğiniz tüm mekanlarınız için özel tasarladığımız kış bahçemiz şeffaf ve sağlam bir üründen üretilerek yıllara meydan okuyan dayanıklı bir yapıya sahiptir.Müşteri isteğine göre özel tasarlanan Kış Bahçelerimiz (Şeffaf Tente) ekibimiz tarafından keşif ve ölçülendirme işlemleri yapılarak yerinde kurulum ve montajı yapılır. Açılır kapanır fonksiyona sahip olması sayesinde 4 mevsim kullanabileceğiniz bir ortam yaratır.
Kış bahçesi ürünümüz hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayıp detaylı bilgi ve keşif talebinde bulunabilirsiniz.