Çift yönlü site tentesi

Tenteler hayatın her alanında kullanılabilen ve şemsiyenin görevini yerine getiren araçların başında gelmektedir. Güneş ışınlarından ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarından korumak amacıyla yapılan ve genellikle kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerdir. Tenteler birbirinden farklı çeşitte bulunabilmektedir. Kafelerin, parkların, iş yerlerinin ve evlerin dışında yapılan ve amaçlarına uygun olarak hizmet edebilen birçok tente çeşidi en uygun kullanım alanını beklemektedir. Çay bahçelerinde ve cafelerde en çok tercih edilen tente çeşitleri yarasa tentemafsallı tente ve çift açılır tente olarak görülmektedir. Bu tente türleri dışarıya koymaya uygun olan ve hatta sabitlenebilme özelliği bulunan tente çeşitlerinin başında gelmektedir. Bu yüzden de iş yerlerinde ve evlerde çok tercih edilemez.

Site Çift Yönlü Tente genellikle konutlarda tercih edilmektedir. Kafelerin de balkon kısımlarında sıkça tercih edildiği görülmektedir. Çok kullanışlı bir sisteme sahip olan raylı tenteler aynı zamanda otomatiktir. Bu yönüyle çok iyidir ve kolayca katlanabilmektedir. Evlerde tercih edilen tentelerin başında eskiden beri vazgeçilmez olan körüklü tente gelmektedir. Bu tenteler evin balkon ve pencerelerinin üzerine yapılarak güneş ışınlarını ve yağmuru engellemeye yönelik olmuşlardır. Ayrıca çift taraflı tente de evlerin bahçeleri için vazgeçilmez ürünler olmuşlardır. Efor branda şirketi olarak tente yapımı konusunda da son derece kaliteli ürünler ortaya koymaktayız. Her tente malzemesi kaliteli bir yapıya sahip değildir. Biz firma olarak en kaliteli malzemeleri en ucuza temin ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70 lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25’lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester) Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı) İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM 
 En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre200 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek