Akıllı pANEL ÇATI SİSTEMLERİ

Dış mekanlarınızdan her hava koşulunda, en verimli biçimde faydalanmak için Akıllı Panel Çatı Sistemlerini ( açılır – kapanır sistemler) sunuyoruz. Sınırsız renk seçeneği, özel koruma ve kaplamalı kumaşı ve sizin için tasarlanmış mimari tasarımıyla şık sağlam ve tam otomatik sistemler oluşturuyoruz. Akıllı panel çatı sistemi her türlü dış mekana uygulanabilir ve mekanınıza konforlu bir iç mekan havası katmanızı sağlar.

Uzaktan kumanda ile tek tuşla yönlendirebileceğiniz Akıllı Çatı Sistemleri (smart roof systems), açık, kapalı ve yarı açık (aralanmış) modları, şık tasarımı, sonsuz renk seçeneği ile tamamen alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey Patentli bir mimari ve mühendislik harikasıdır.

Bu sıra dışı görkemli tasarımın sağladığı rahatlatıcı atmosferle özel mekanlarınız da misafirleriniz, işlettiğiniz mekanlar da müşterilerinize keyifli anlar yaşatır. Sigara yasağının getirdiği kısıtlamaya ve ağır cezalara maruz kalmadan huzurlu anlar yaşamanıza ve yaşatmanıza olanak tanıyan Akıllı Çatı, özellikle kafe, restaurant ve diğer tüm işletmelerin tercih sebebidir. Tasarımın zarif hatları, samimi bir ortam sağlar ve unutulmaz hatıraları garantiler.