Açılır kapanır restaurant tentesi

Açılır Kapanır Restaurant Tentesi

Özelikle kafe ve restoranlarda sıklıkla tercih edilen restaurant tente mekanınızın dikkat çekmesine ve müşterilerinize açık alanda hizmet vermenize yardımcı oluyor.

Restaurant tentesi dikey ya da farklı açılarda kullanılabilir. Dış etkilerden en iyi şekilde korunmanızı sağlayan restaurant tentelerini buradan kolayca satın alabilirsiniz. Restoran tentesi imalatı gerçekleştiren firmamız müşterilerine en uygun hizmeti sunmaya devam ediyor. Restaurant tente sistemleri mekanınızın ön plana çıkmasını sağlar. Restaurant tente modelleri ile sizler de restoranınızın daha hoş ve dikkat çekici görünmesini sağlayabilirsiniz. Tente sistemleri bulundukları ortamı daha da güzel hale getirerek hoş bir görüntü kazandırır. Sizde firmamız aracılığı ile restoranlarınızı daha özel hale getirebilirsiniz. Tente sistemleri restoranları dış etkilerden koruyarak daha güvenilir hale getirir. Su geçirmez yapısı ve dayanıklı kumaşı sayesinde tente sistemleri yılın her mevsimi kullanılabilir. Uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli işçilikle üretilen restaurant tente sistemleri hayalinizde görüntüyü yakalamanıza yardımcı olur.

Lokanta Tenteleri

Restoran ve kafelerde kullanılan tente sistemleri müşterilerimizin açık alanda rahat etmesine yardımcı olur. Bu sistemleri her mekanda kolayca görebilirsiniz. Üstü, branda ile kaplı olan restaurant mafsallı tente kolayca açılıp kapanabilir. Yağmura ve sert rüzgara dayanıklı olan bu sistemleri direklerle yere sabitlenir. Böylece son derece şık ve sağlam bir mekân olma özelliğine kavuşur. İsterseniz tek bir duvara da monte edebileceğiniz restaurant tente sistemleri farklı amaçlara göre kolayca kullanılabilir. Dükkânınızın bahçesine ya da duvarınıza monte edilecek restaurant tente sistemleri ile açık alanlarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Restaurant tente sistemleri mekanlarınızın mekanlarınıza şıklık ve güvenlik sunar. Rekabet koşullarında her zaman en iyisini yapıyoruz. Tente modelleri profesyonel destek almak için telefon numaralarımız üzerinden bizleri arayabilirsiniz.

Tente Teknik Özellikleri

  • 40x40x2 mm profil boru elektrostatik toz boyalı
  • 70’lik boru tente kumaşının sarılmasına yarar kanallı ve paslanmaya karşı galvaniz kaplı
  • 50x55x2 mm kalınlığında alüminyum ön kornej elektrostatik toz boyalı
  • 25 lik alüminyum tente saçak borusu elektrostatik toz boyalı
  • Tente kollarımız tamamen alüminyum olup çift çelik halatlı ve yaylı sistemdedir.
  • Tente kollarımız 9 cm genişliğinde 3mm et kalınlığındadır
  • Tente kollarımız elektrostatik toz boyalıdır.
  • Tente Montaj ayakları tavan ve duvar olmak üzere 2 ye ayrılır 15 mm kalınlığındadır.
  • Standart olmayan montaj alanları için yerinde özel ayaklar ile montaj yapmaktayız.
  • Ayakların montajında özel imalat gömlekli çelik dübeller kullanılmaktadır.

Tente kumaşlarımız;

PVC Branda (en ekonomik koşullarda kullanıma olanak sağlayan su geçirmez polyester)
Yerli akrilik Kumaş (su iticilik özelliği olan yerli üretim güneş ışınlarını kırarak altını daha serin tutan şık tente kumaşı)
İthal Akrilik Kumaş (su iticilik özelliğinin yanı sıra 5 yıl solmazlık garantisi olan İspanya menşeli ithal tente kumaşı)

Bunun yanı sıra aşağıdaki tabloda genişlik ölçülerinize göre öne doğru açılım olanakları da yaklaşık olarak belirtilmiştir.

ÖN CEPHEAÇILIM
En DüşükEn Geniş
250 cm15 santimetre150 cm
300 cm15 santimetre250 cm
350 cm15 santimetre250 cm
400 cm15 santimetre300 cm
450 cm15 santimetre300 cm
500 cm15 santimetre300 cm
550 cm15 santimetre300 cm
600 cm15 santimetre300 cm
Hemen Ara
WhatsApp Destek